Navigácia

Obsah

Výzva! - Felhívás!

Typ: ostatné
Výzva! - Felhívás!

 

Felhívás!

 

Ismételten felhívjuk községünk lakosainak figyelmét, hogy akik a balonyi temetőben az öreg sírhelyeiket el akarják távolítani vagy új sírhelyet akarnak kialakítani, azok ezt a tevékenységet csak akkor kezdhetik el, ha bejelentették a Községi Hivatalban a munka elkezdését. Ezzel megelőzzük a későbbi félreértéseket, valamint megakadályozzuk, hogy a sírok között aránytalanul nagy szintkülönbségek legyenek.

Amennyiben ennek a felhívásnak a lakosok nem tesznek eleget, a község általános érvényű rendelete alapján, amelyet a temető rendtartási szabályzata előír, kénytelenek leszünk a sírfelújítási munkálatokat leállítani.

Megértésüket köszönjük!

 

Tisztelettel,

Matus Frigyes, polgármester


Vytvorené: 22. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 9. 2021 11:28
Autor: