Oznam! - Értesítés!

Obmedzený pracovný režim na Obecnom úrade - Korlátozott üyfélfogadás a Községi Hivatalban

Obec Baloň vzhľadom na zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu od dnešného dňa (20. augusta) obmedzuje prijímanie stránok nasledovne: pondelok, stredu a piatok od 8,00 hodiny do 12,00 hodiny. Pri vstupe do úradu je povinné nosenie rúška a dezinfekcia rúk. V úradnej miestnosti sa môže zdržovať naraz len jedna stránka.

Za pochopenie ďakujeme! Frigyes Matus, starosta obce

Balony község a járványügyi helyzet rosszabbodására való tekintettel a mai naptól kezdődően (augusztus 20.) a következőképpen korlátozza a KH ügyfélfogadását: hétfő, szerda és péntek 8,00 - 12,00 óráig. A hivatalba való belépéskor kötelező a szájmaszk viselése és a kézfertőtlenítő használata. Az ügyintéző helységben egyszerre csak egy ügyfél tartózkodhat.

Megértésüket köszönjük! Matus Frigyes, polgármester

Vytvorené: 20. 8. 2020