Köszönetnyilvánítás!

Köszönetnyilvánítás! Országos COVID-19 tesztelés

Tisztelt Polgáraink!
A helyi Önkormányzat és a magam nevében ezúton szeretném megköszönni és hálás köszönetemet kifejezni mindazoknak, akik a hétvégén lezajlott országos COVID tesztelésen részt vettek a szervezési és a végrehajtási munkában: Sárközy Márta, Rózsa Szilvia, Horváth Ilona, Kozma Emese, Tovaryš Veronika, Vida Katalin, Tovaryš Krisztián, čat. Štefan Chabada őrvezető, Csicsay Zsolt, Vörös Katalin, Johancsik Mónika, Vörös Zoltán, Lőrincz Ildikó, Nagy Alica és Szabó Mónika.
Gaál Csicsay Lillának köszönöm a finom tortát, melyet a csapat számára sütött.
Megköszönöm a lakosainknak is a szervezett és türelmes hozzáállását.
Kicsit hosszadalmas várakozás annak volt köszönhető, hogy az eredetileg 3 napos tesztelést 1 nap alatt kellett végrehajtani, ami több mint 600 mintavételt jelentett.
Mindenkinek köszönet a példás hozzáállásért! Vigyázzanak magukra, vigyázzunk egymásra!
Tisztelettel,
Matus Frigyes, Balony község polgármestere