Jesenné veľké upratovanie - Őszi nagytakarítás (lomtalanítás)

Jesenné veľké upratovanie - Őszi nagytakarítás (lomtalanítás)

Oznamujeme našim obyvateľom, že tento víkend (26. -27.09.2020) sa uskutoční jesenné veľké upratovanie v obci. Veľkokapacitné kontajnery budú pristavené na parkovisku pred obecným domom a parkovisku pred kostolom. Do kontajnerov je zakázané uložiť komunálny odpad, papier, plastové fľaše a domáce spotrebiče!

Tudatjuk lakosainkkal, hogy a hét végén (2020.09.26. - 27.) őszi nagytakarítás keretén belül 2 nagy térfogatú konténert helyezünk ki a község területére. Az egyiket a faluház előtti parkolóba, a másikat pedig a templom előtti parkolóba, amelybe a lakosok elhelyezhetik a kidobásra szánt tárgyaikat, amit nem szelektálunk.

Megkérjük lakosainkat, hogy a kidobásra szánt tárgyaikat a konténerbe rendezetten helyezzék el!

A konténerbe NE helyezzenek műanyag flakonokat, papírt, háztartási gépeket és kommunális hulladékot!

A konténerek a pénteki  (09.25.) napon lesznek kihelyezve és hétfőn (09.28.) lesznek elszállítva.

Vytvorené: 21. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 21. 9. 2020 11:37