Navigácia

Obsah

Oznámenie - Értesítés

Typ: ostatné
Telekomunikačná spoločnosť Slovanet - Slovanet telekommunikációs cég

 

Telekomunikačná spoločnosť Slovanet v našej obci zmodernizovala internetové pripojenie. Nová technológia prináša vyššie rýchlosti internetu, stabilné pripojenie a televíziu s ponukou až 120 staníc a bezplatným archívom vysielania. Cena programov je už od trinásť eur mesačne.

O zapojení nového internetu sa informujte alebo prihláste u obchodného zástupcu Slovanetu telefonicky na čísle: 0944 453 728. 
 

A Slovanet telekommunikációs cég korszerűsítette községünkben az internetkapcsolatot. Az új technológia gyorsabb internetsebességet, stabil kapcsolódást és televíziózást kínál, akár 120 adásállomás kínálatával. A programok ára havi 13 € -tól. Érdeklődni az új internethez való csatlakozáshoz a következő telefonszámon lehet: 0944 453 728.


Vytvorené: 8. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 8. 12. 2022 14:03
Autor: