Navigácia

Obsah

Oznámenie - Értesítés

Typ: ostatné
Pekáreň LEBECO - LEBECO pékség

 

Pekáreň LEBECO oznamuje obyvateľom obce, že ponúkne v našej obci široký sortiment pekárenských výrobkov. Predaj pečiva sa realizuje z bielej dodávky s logom pekárne. Pojazdná predajňa pečiva bude prechádzať všetkými ulicami obce a začiatok predaja bude signalizovaný tradičnou zvučkou pekárne.

Predaj sa uskutoční každý utorok a každý piatok od 13:30 do 14:30.

 

A LEBECO pékség értesíti a lakosokat, hogy községünkben széles választékban fogja árusítani péktermékeit. a pékáruk értékesítése a pékség logójával ellátott fehér furgonból  történik majd. A mozgóbolt a község valamennyi utcáján végigvonul és jellegzetes dallammal jelzi az értékesítés kezdetét.  Az árusítás minden kedden és pénteken 13:30 és 14:30 között történik majd.

Mindenkit szeretettel várnak.


Vytvorené: 4. 10. 2022
Posledná aktualizácia: 4. 10. 2022 09:27
Autor: