Označenie zberných nádob RFID čipom - Szemetes edények chippel való megjelölése

FCC Slovensko, s.r.o.

Obec Baloň so spoločnosťou FCC Slovensko zavádza pre zaistenie znižovania množstva komunálneho odpadu z domácností systém elektronickej evidencie výsypov nádob.

Od dnešného dňa (11.10.2021) v priebehu týždňa budú pracovníci obecného úradu vykonávať čipovanie nádob na odpady. Čipy sú vlastníctvom obce a každá domácnosť dostane zadarmo. Žiadame obyvateľov, aby stredu (13.10.2021) po odvoze komunálneho odpadu nechali na ulici zberné nádobie, kým nebudú začipované na zadnej strane nádobie.

Ďakujeme!

Balony Község együttműködve az FCC Slovensko hulladékkezelő társasággal bevezeti a szemetes edények ürítésének elektronikus nyilvántartó rendszerét a háztartási kommunális hulladék menyiség csökkentésének biztosítására.

A mai naptól (2021.10.11.) a hét folyamán, a községi hivatal dolgozói megkezdik a szemetes edények chippel való megjelölését. A chippeket minden háztartás ingyenesen megkapja. Megkérjük lakosainkat, hogy a szerdán (2021.10.13.) történő kommunális hulladék elszállítása után hagyják kint szemetes edényeiket. A szemetes edények elrakását csak a chippel történő megjleölés után szabad.

Köszönjük!

Vytvorené: 11. 10. 2021