Nestrať prácu – Vzdelávaj sa! - Képezze magát! – Tartsa meg a munkahelyét!

Nestrať prácu – Vzdelávaj sa! - Képezze magát! – Tartsa meg a munkahelyét! Úrad práce, soc. vecí a rodiny DS - Munka-, Szociális és Családügyi Hivatal Dunaszerdahely

Nestrať prácu – Vzdelávaj sa!

Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny (ďalej len „ústredie“) spustil začiatkom roka 2022 nový Národný projekt „Nestrať prácu – vzdelávaj sa!“, ktorého koordinátormi budú jednotlivé úrady práce. V rámci uvedeného projektu je možné od februára požiadať o poskytnutie finančného príspevku na vzdelávanie záujemcov o zamestnanie.
Základné podmienky poskytnutia príspevku nájdete v priloženom dokumente. Keďže cieľovou skupinou projektu sú občania Slovenskej republiky, ktorí nie sú vedení v evidencií uchádzačov o zamestnanie úradov práce.
Viac informácie nájdete na stránkach: www.upsvr.gov.sk, www.upsvr.gov.sk/ds, alebo kontaktuje zamestnancov Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda.

Képezze magát! – Tartsa meg a munkahelyét!

Az egyes munkaügyi hivatalok koordinálásával egy új Nemzeti Program indult - „Nestrať prácu – vzdelávaj sa“, és az általa folyósítandó támogatás februártól igényelhető.
A támogatás folyósításának alapkövetelményei megtalálhatók a csatolt dokumentumban. Mivel a program célcsoportját azon állampolgárok képezik, akik nincsenek a munkaügyi hivatalok által vezetett „álláskeresők” (uchádzač o zamestnanie – UoZ) nyilvántartásában.
További információért látogassa meg az alábbi internetes oldalakat:
www.upsvr.gov.sk, www.upsvr.gov.sk/ds vagy keresse fel a Dunaszerdahelyi Munka-, Szociális- és Családügyi Hivatal munkatársait.

Vytvorené: 5. 5. 2022
Posledná aktualizácia: 6. 5. 2022 10:47