Mikuláš - Mikulás

Mikuláš - Mikulás

Milé Deti a Vážení Rodičia!

Dňa 5. decembra 2021 (nedeľa) zavíta Mikuláš aj našu obec. Od 15:00 hodine bude chodiť a rozdávať na uliciach zaslúžené sladké prekvapenia pre naše detí. Ak chcete s Mikulášom sa stretnúť, tak vyjdite na ulicu pred Vašim domom.

Vážení Rodičia, žiadame Vás o dodržiavanie hygienických opatrení predpísaných Vládou Slovenskej republiky. Ďakujeme!

Mikulás

Kedves Gyerekek és Tisztelt Szülök!

A Mikulás idén is ellátogat hozzánk. 2021. december 5-én (vasárnap) 15:00 órától a balonyi Önkormányzatnak és támogatóknak köszönhetően, a helyi tűzoltók segítségével, tűzoltóautóval fogja járni a balonyi utcákat. Ha szeretnétek találkozni vele, akkor gyertek ki a házatok elé az utcára, hogy megkapjátok a megérdemelt meglepetés csomagotokat. Minden állandó lakhellyel rendelkező kisgyermek, csecsemőkortól egészen 15 éves korig ingyen csomagot vehet át a Mikulástól.

Tudatjuk a szülőkkel, akik ezen felül csomagot szeretnének a Mikulással kézbesítetni, azok azt névvel ellátva leadhatják vasárnap, 14:00 – 15:00 óráig a tűzoltószertárnál.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy tartsák be a Szlovák Kormány által előírt egészségügyi előírásokat. Köszönjük!

Köszönjük támogatóinknak, akik hozzájárultak a csomagok megtöltéséhez: Angyal Imre, Makó Hajnalka, Pajor család, Vörös Zoltán.

Vytvorené: 29. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 1. 12. 2021 15:19