Köszönetnyílvánítás!

Köszönetnyílvánítás! Országos COVID-19 tesztelés 2. fordulója

Tisztelt Polgáraink!

A helyi Önkormányzat és a magam nevében ezúton szeretném megköszönni és hálás köszönetemet kifejezni mindazoknak, akik a hétvégén lezajlott országos COVID tesztelésen a második körben részt vettek a szervezési és a végrehajtási munkában: Sárközy Márta, Rózsa Szilvia, Horváth Ilona, Kozma Emese, Tovaryš Veronika, Vida Katalin, Tovaryš Krisztián, rtm. Milan Fojtík, Csicsay Zsolt, Vörös Viktória, Johancsik Mónika, Vörös Zoltán, Lőrincz Ildikó, Nagy Alica és Szabó Mónika.
Horváth Ilonkának és Ferenczi Vörös Zsuzsának köszönjük a süteményeket, Szőcs Máriának pedig a pogácsát, melyet a csapat számára készítettek.

Megköszönöm a lakosainknak is a szervezett és türelmes hozzáállását. Mivel a mintavételt és az adminisztrációt is megdupláztuk, már nem kellett sorakozni, sokkal gördülékenyebben ment a tesztelés, mint egy héttel ezelőtt. A második körben 659 mintavétel történt, melyből 198 volt a nem balonyi résztvevők száma.
Mindenkinek köszönet a példás hozzáállásért! Vigyázzanak magukra, vigyázzunk egymásra!

Tisztelettel,
Matus Frigyes, Balony község polgármestere