Koronavírus COVID-19C na Slovensku - COVID-19 Koronavírus Szlovákiában

Koronavírus COVID-19C na Slovensku - COVID-19 Koronavírus Szlovákiában

Obec Baloň vzhľadom na aktuálnu situáciu i na nutnosť preventívnych opatrení smerujúcich k zachovaniu bezpečnosti občanov od stredy 11.3.2020
- vyzýva neziskové organizácie, podnikateľské subjekty i občanov, aby zrušili masové podujatia
- obmedzuje vybavovanie stránok na obecnom úrade – len súrne prípady.
O ďalších krokoch a zmenách budeme informovať prostredníctvom úradnej tabule, webovej stránky i facebook-u.
Za pochopenie ďakujeme.
Frigyes Matus, starosta obce

Balony Község a kialakult helyzetre való tekintettel, a megelőzések- valamint a lakosság biztonságának érdekében szerdától, azaz 2020. március 11-től:
- felhívja a non-profit szervezeteket, a vállalkozókat és a magánszemélyeket, a tervezett tömegrendezvények törlésére,
- korlátozza a községi hivatal ügyfélfogadását – csak sajátos egyedi ügyekben intézkedik.
Az egyéb lépésekről és változásokról a községi hirdetőtábla, a honlap valamint a facebook oldalon nyújtunk tájékoztatást.
Megértésüket köszönjük.
Matus Frigyes, polgármester