Jesenné veľké upratovanie - Őszi nagytakarítás (lomtalanítás)

Jesenné veľké upratovanie - Őszi nagytakarítás (lomtalanítás)

Oznamujeme našim obyvateľom, že tento víkend, teda 20. novembra 2021 sa uskutoční jesenné veľké upratovanie v obci. Veľkokapacitné kontajnery budú pristavené oproti mechanizačného strediska. Do kontajnerov môžete uložiť starý nábytok, a veľkoobjemový odpad.

Do kontajnerov zakázané uložiť komunálny odpad, papier, plastové fľaše, domáce spotrebiče, dvere a okná so sklom, staré pneumatiky a stavebnú suť!

Uloženie odpadov budú koordinovať pracovníci obce.

Tudatjuk lakosainkkal, hogy a hét végén, tehát 2021. november 20-án, szombaton őszi nagytakarítás keretén belül 2 nagy térfogatú konténert helyezünk ki a község területére. A két konténer a brigádteleppel szemben lévő bekerített területen lesz kihelyezve, ahova a lakosok reggel 08,00 órától délután 14,00 óráig elhelyezhetik a kidobásra szánt tárgyaikat, pl. öreg bútordarabjaikat, szőnyegeket, cipőket, rossz edényeket, kemény műanyagot és egyéb hulladékot, amit nem szeparálunk.

A konténerbe TILOS elhelyezni műanyag flakonokat, papírt, háztartási gépeket, gépjármű gumikat, építési hulladékot, használt ajtókat, ablakokat üveggel és kommunális hulladékot!

A nyitvatartási időszak alatt a község alkalmazottjai felügyelik a konténerbe helyezett tárgyakat és a fent említett nem oda tartozó hulladékot nem engedélyezik a konténerbe tenni.

Vytvorené: 16. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 16. 11. 2021 14:02