Jarné veľké upratovanie- Tavaszi nagytakarítás (lomtalanítás)

Jarné veľké upratovanie- Tavaszi nagytakarítás (lomtalanítás) Jarné veľké upratovanie- Tavaszi nagytakarítás (lomtalanítás)

Oznamujeme našim obyvateľom, že 14. apríla a 15. apríla 2023 sa uskutoční jarné upratovanie v obci. Veľkokapacitný kontajner bude pristavený na dvore starej školy, v Baloni.

Otváracie hodiny: 14. apríla, piatok od 13,00 hod. do 18,00 hod.

15. apríla, sobota od 08,00 hod. do 15,00 hod.

Do kontajnerov môžete uložiť starý nábytok a veľkoobjemový odpad.

Do kontajnery je zakázané uložiť komunálny odpad, papier, plastové fľaše, domáce spotrebiče, dvere a okná so sklom, staré pneumatiky a stavebnú suť.

Uloženie odpadov budeme koordinovať. Len pre obyvateľov obce Baloň.

Tudatjuk lakosainkkal, hogy 2023. április 14-én és 15-én lomtalanítás keretén belül egy nagy térfogatú konténert helyezünk ki a balonyi öregiskola udvarára, ahova a lakosok április 14-én, pénteken délután 13,00 – 18,00 óráig, április 15-én, szombaton reggel 08,00 – 15,00 óráig elhelyezhetik a kidobásra szánt tárgyaikat, pl. öreg bútordarabjaikat, szőnyegeket, cipőket, rossz edényeket, kemény műanyagot és egyéb hulladékot, amit nem szeparálunk.

A konténerbe TILOS elhelyezni műanyag flakonokat, papírt, háztartási gépeket, gépjármű gumikat, építési hulladékot, használt ajtókat, ablakokat üveggel és kommunális hulladékot.

A nyitvatartási időszak alatt felügyelik a konténerbe helyezett tárgyakat és a fent említett nem oda tartozó hulladékot nem engedélyezik a konténerbe tenni.

A lomtalanítás csak a balonyi lakosokat érinti.

Vytvorené: 4. 4. 2023
Posledná aktualizácia: 12. 4. 2023 15:59